Co słychać?

Czapki z haftem !

2017-07-14

Muzyka RAP pomimo że istnieje już od dobrych kilku dekad, w dalszym ciągu ma się dobrze i nie może narzekać na brak fanów. Gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny raperskiej są uwielbiane przez młodsze i starsze pokolenia. RAP zbudował wokół siebie całą subkulturę, posiadającą indywidualny styl zachowań, specyficzny sposób ubierania się, jak również język. Jednym z bardziej charakterystycznych elementów mody raperskiej są czepeczki. Wyróżniają się one szerokim, płaskim daszkiem, a także dużym i najczęściej kontrastującym kolorystycznie nadrukiem na przednim panelu.

czapki z haftem komputerowym

Zamów czapeczki raperskie z nadrukiem

Tworzeniem muzyki rap zajmują się coraz młodsze osoby. Również amatorsko. Internet daje wiele możliwości, aby zaistnieć na świecie, zdobyć fanów i dotrzeć do producentów, którzy pomogą wejść na prawdziwą ścieżkę kariery. Jesteś taką osobą? Rapujesz solo lub masz własny skład? Jeśli tak, warto pomyśleć o czymś, co będzie elementem promocji twojego zespołu. Naszą propozycją są właśnie czapki raperskie z haftem komputerowym. Metoda zdobienia doskonale nadaje się dla mniejszych nakładów, dzięki czemu możesz zamówić już kilkanaście czapeczek na próbę. Występując w nich podczas koncertów, wywiadów czy pokazując się na plakatach, nabierasz profesjonalnego wizerunku. Z czasem takie czapeczki mogą stać się pożądanym przez fanów gadżetem. Czapki z nadrukiem nie są drogą inwestycją, a stosowane przez nas techniki haftu komputerowego gwarantują trwałość oraz możliwość odwzorowania każdego projektu, nawet z największą liczbą detali.

Kapelusz z haftem - zadbaj o swoje nakrycie głowy

2017-05-12

Już niedługo wakacje. Warto już teraz planować urlop, mając możliwość uzyskania tańszych ofert w większym wyborze. Planujesz pobyt nad morzem, jeziorem, rzeką lub górskie wędrówki? Jedną z najważniejszych rzeczy, o których koniecznie musisz pamiętać jest twoje zdrowie. Latem słońce jest prawdziwym zagrożeniem dla naszego ciała. Długotrwałe wystawianie się na promienie może powodować poparzenia i wiele innych chorób skóry. Aby się chronić przed słońcem nie wystarczy stosować kremy z filtrem. Ochrona potrzebna jest również naszej głowie. Najlepszą jej formą będą kapelusze z haftem. Bardzo wygodne, dostępne w modelach damskim i męskim, a dodatkowo z możliwością ozdobienia dowolnym nadrukiem / haftem.


 

Dlaczego wybrać kapelusz z haftem?

Szerokie rondo doskonale chroni czoło, szyję i kark przed palącym słońcem. Obawiasz się poparzeń lub nieestetycznej opalenizny? Kapelusz pozwoli ci tego uniknąć. Kapelusze mogą posiadać rondo z możliwością wywinięcia boków ronda, mogą być wyposażone w ściągający sznurek pod szyję i występują w najpopularniejszych kolorach – khaki, piaskowym, beżowym, a także nieco żywszych barwach. Swoją trwałość kapelusze zawdzięczają starannemu szyciu oraz stosowaniu wysokiej jakości oddychającej bawełny. Na powierzchni kapelusza możemy wykonać haft w dowolnym kształcie, składający się nawet z kilkudziesięciu kolorów nici. Haft jest najtrwalszą metodą zdobienia. Zachowuje elastyczność, może być prany bez obaw o utratę jakości i może przybierać dowolny kształt firmowego logo, napisu, nazwy obozu, grupy wakacyjnej lub miłosnego wyznania dla bliskiej osoby.

Damskie koszulki z nadrukiem DTG

2017-04-25

Świetne koszulki z nadrukami DTG na koszulkach dla dziewczyn z  I DESiGN :)Koszulki z nadrukiem

Odzież reklamowa Wrocław | FirmoweCiuchy.pl

50-419 Wroclaw
Traugutta 135
(czynne pon-pt 10-18)

71 343 78 85
534 674 996
577 239 464

biuro@firmoweciuchy.pl

NIP 832 201 84 12
REGON 100730267