Co słychać?

Kapelusz z haftem - zadbaj o swoje nakrycie głowy

2017-05-12

Już niedługo wakacje. Warto już teraz planować urlop, mając możliwość uzyskania tańszych ofert w większym wyborze. Planujesz pobyt nad morzem, jeziorem, rzeką lub górskie wędrówki? Jedną z najważniejszych rzeczy, o których koniecznie musisz pamiętać jest twoje zdrowie. Latem słońce jest prawdziwym zagrożeniem dla naszego ciała. Długotrwałe wystawianie się na promienie może powodować poparzenia i wiele innych chorób skóry. Aby się chronić przed słońcem nie wystarczy stosować kremy z filtrem. Ochrona potrzebna jest również naszej głowie. Najlepszą jej formą będą kapelusze z haftem. Bardzo wygodne, dostępne w modelach damskim i męskim, a dodatkowo z możliwością ozdobienia dowolnym nadrukiem / haftem.


 

Dlaczego wybrać kapelusz z haftem?

Szerokie rondo doskonale chroni czoło, szyję i kark przed palącym słońcem. Obawiasz się poparzeń lub nieestetycznej opalenizny? Kapelusz pozwoli ci tego uniknąć. Kapelusze mogą posiadać rondo z możliwością wywinięcia boków ronda, mogą być wyposażone w ściągający sznurek pod szyję i występują w najpopularniejszych kolorach – khaki, piaskowym, beżowym, a także nieco żywszych barwach. Swoją trwałość kapelusze zawdzięczają starannemu szyciu oraz stosowaniu wysokiej jakości oddychającej bawełny. Na powierzchni kapelusza możemy wykonać haft w dowolnym kształcie, składający się nawet z kilkudziesięciu kolorów nici. Haft jest najtrwalszą metodą zdobienia. Zachowuje elastyczność, może być prany bez obaw o utratę jakości i może przybierać dowolny kształt firmowego logo, napisu, nazwy obozu, grupy wakacyjnej lub miłosnego wyznania dla bliskiej osoby.

Damskie koszulki z nadrukiem DTG

2017-04-25

Świetne koszulki z nadrukami DTG na koszulkach dla dziewczyn z  I DESiGN :)Koszulki z nadrukiem

Fartuchy kuchenne z nadrukiem !

2017-04-07

Fartuch z nadrukiem

Wiele czasu spędzasz w kuchni? A może ktoś bliski twojemu sercu spędzam tam wiele godzin każdego dnia, przygotowując rozpływające się w ustach smakowitości? Jeśli z powodu braku umiejętności kulinarnych nie możesz mu pomóc, zrób mu inny prezent, z którego na pewno będzie zadowolony. Zaprojektuj, a następnie zamów dla niego fartuch z nadrukiem. Taki fartuch to bardzo przydatna rzecz. Przede wszystkim chroni odzież przed plamami w czasie gotowania. Pryskający tłuszcz, wyciekający z owoców lub warzyw sok – to wszystko zostanie ładnie przyjęte przez gruby i trwały kuchenny fartuch z nadrukiem. Dla jeszcze lepszego dopasowania, fartuch jest zakładany na szyję i wiązany w pasie.

 

Fartuch kuchenny inny od wszystkich

 

Masz wątpliwości czy fartuch kuchenny to dobry pomysł na prezent? Owszem, w normalnym przypadku taki fartuch mógłby wywołać efekt odwrotny od zamierzonego. Jeśli jednak ozdobisz go romantycznym nadrukiem, wszystko się zmienia. Zbliża się dzień mamy – może warto umieścić na fartuchu pełen miłości napis – dla ukochanej mamy? A może jesteś rodzicem i chcesz zmotywować dziecko do pracy w kuchni? Spraw mu na dzień dziecka fartuch z nadrukiem ulubionego samochodu lub bajkowego bohatera. Fartuch z trwałym nadrukiem DTG to również zaproszenie do wspólnego gotowania lub uczynienia kolejnego kroku na drodze do Waszej wspólnej przyszłości. Masz pełną kontrolę nad tym, co zostanie wydrukowane na fartuchu. Korzystając z naszego kreatora online, samodzielnie projektujesz wzór, który my następnie wydrukujemy. Może to być zdjęcie, napis lub pojedyncza grafika. Technika druku DTG zapewnia doskonałą trwałość i wierne odwzorowanie każdego projektu.

Odzież reklamowa Wrocław | FirmoweCiuchy.pl

50-419 Wroclaw
Traugutta 135
(czynne pon-pt 9-17)

71 343 78 85
534 674 996
577 239 464

biuro@firmoweciuchy.pl

NIP 832 201 84 12
REGON 100730267