Co słychać?

Fartuch kuchenny z haftem

2017-09-25

Gotowanie to pasja coraz większej liczby osób. Trudno się temu dziwić. Czynność ta łączy w sobie doznania kulinarne z estetycznymi, może być również sposobem na zachowanie zdrowia i ładnej figury. Przyrządzając potrawy wg różnego typu przepisów, należy zadbać nie tylko o składniki, ale również o właściwe przygotowanie miejsca pracy i swój ubiór. Podczas szatkowania, smażenia, miksowania czy układania jedzenia na talerzu, bardzo łatwo o poplamienie bluzki, spodni czy sukienki. Aby do tego nie doszło, należy wyposażyć się w praktyczny fartuch kuchenny. W naszej ofercie znajdziecie ich naprawdę wiele! Dostępne w różnych kolorach, wielkościach i modelach, mogą być ozdobione zleconym przez Was nadrukiem. Aby nadać mu trwałość i wytrzymałość, wykonany zostanie przy pomocy haftu komputerowego.
fartuch z nadrukiem

Czym jest haft? To metoda znakowania wykorzystywana przy tekstyliach. Sprawdza się zarówno przy koszulkach polo, czapeczkach, jak również fartuchach kuchennych. Zaletą tej metody znakowania jest trwałość uzyskanego wzoru. Do haftu stosuje się bardzo wytrzymałe nici, dostępne w pełnej gamie kolorów. Zdobienie zostaje na trwałe połączone z podłożem, odkształcając się wraz z nim, a następnie wracając do swojego pierwotnego wizerunku. Haft na fartuchach kuchennych może być bez obaw prany w pralkach, nie tracąc nic na swojej wyrazistości. Ani jeśli chodzi o kolory, ani o kształty.

Inną korzyścią wynikającą ze stosowania haftu komputerowego, jest możliwość wykonania znakowania już od jednej sztuki. Łatwe personalizowanie fartuchów – np. imionami szefów kuchni, to tylko jedno z wielu zastosowań naszej oferty.

Znakowanie koledżówek haftem komputerowym

2017-09-07

Koledżówka to jedna z najbardziej rozpoznawalnych kurtek na świecie. Z pewnością widzieliście ją w niejednym serialu i filmie. Noszona przez chłopców i dziewczyny uczące się amerykańskich collegach, jest nieodłącznym wizerunkiem tamtejszych szkół. Koledżówki cieszą się dużą popularnością nie tylko w USA, ale i na całym świecie, również w Polsce. Mogą występować w wielu wersjach kolorystycznych, jednak pewne szczegóły są niezmienne. Rękawy w innym kolorze niż poły i plecy kurtki, niski kołnierzyk ozdobiony paskami, a do tego kontrastujące z nimi wstawki i nadruki, które możemy specjalnie dla Was wykonać.

haft na koledżówkach

Aby koledżówka wyglądała naprawdę atrakcyjnie i modnie, warto poświęcić nieco więcej czasu na stworzenie dla niej nadruku. Zostanie on wykonany na materiale trwałą metodą znakowania, czyli haftem komputerowym. Gęsto wbijane igły utworzą dowolny wzór, zgodny z określonymi w projekcie kolorami. Komputerowe sterowanie hafciarką zapewnia precyzję i dokładność dla każdego, nawet najbardziej skomplikowanego projektu.

Koledżówki mogą być ciekawą propozycją ubioru w Waszej garderobie. Znakomicie wyglądają zarówno na chłopcach, jak i dziewczynach. Szczególnie polecamy je osobom o aktywnym, sportowym stylu życiu. Kurtka nie ogranicza i nie krępuje ruchów, jest solidnie wykonana i posłuży Państwu przez długi czas, podkreślając unikalny styl ubioru. Wykonane przez nas zdobienie nada koledżówce unikalności, odróżniając ją od innych produktów dostępnych na rynku.

Czapki z haftem !

2017-07-14

Muzyka RAP pomimo że istnieje już od dobrych kilku dekad, w dalszym ciągu ma się dobrze i nie może narzekać na brak fanów. Gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny raperskiej są uwielbiane przez młodsze i starsze pokolenia. RAP zbudował wokół siebie całą subkulturę, posiadającą indywidualny styl zachowań, specyficzny sposób ubierania się, jak również język. Jednym z bardziej charakterystycznych elementów mody raperskiej są czepeczki. Wyróżniają się one szerokim, płaskim daszkiem, a także dużym i najczęściej kontrastującym kolorystycznie nadrukiem na przednim panelu.

czapki z haftem komputerowym

Zamów czapeczki raperskie z nadrukiem

Tworzeniem muzyki rap zajmują się coraz młodsze osoby. Również amatorsko. Internet daje wiele możliwości, aby zaistnieć na świecie, zdobyć fanów i dotrzeć do producentów, którzy pomogą wejść na prawdziwą ścieżkę kariery. Jesteś taką osobą? Rapujesz solo lub masz własny skład? Jeśli tak, warto pomyśleć o czymś, co będzie elementem promocji twojego zespołu. Naszą propozycją są właśnie czapki raperskie z haftem komputerowym. Metoda zdobienia doskonale nadaje się dla mniejszych nakładów, dzięki czemu możesz zamówić już kilkanaście czapeczek na próbę. Występując w nich podczas koncertów, wywiadów czy pokazując się na plakatach, nabierasz profesjonalnego wizerunku. Z czasem takie czapeczki mogą stać się pożądanym przez fanów gadżetem. Czapki z nadrukiem nie są drogą inwestycją, a stosowane przez nas techniki haftu komputerowego gwarantują trwałość oraz możliwość odwzorowania każdego projektu, nawet z największą liczbą detali.

Odzież reklamowa Wrocław | FirmoweCiuchy.pl

50-419 Wroclaw
Traugutta 135
(czynne pon-pt 10-18)

71 343 78 85
534 674 996
577 239 464

biuro@firmoweciuchy.pl

NIP 832 201 84 12
REGON 100730267