Co słychać?

Odzież biznesowa - znakowanie koszuli

2018-04-12
Zadbany wygląd pracownika świadczy o profesjonalizmie firmy. Warto zainwestować w eleganckie koszule z haftem, które znakomicie uzupełniają firmową odzież. Pracownicy sektora bankowego, działów obsługi klienta, a także stewardzi, stewardessy i wszystkie inne osoby reprezentujące firmę, powinny zawsze wyglądać elegancko i schludnie. Dysponujemy bardzo dużym wyborem eleganckich koszul z długim i krótkim rękawem, dostępnych w najpopularniejszych kolorach. Biały, błękitny, odcienie szarości i wiele więcej. Na każdym z nich możliwe jest wykonanie estetycznego znakowania metodą haftu komputerowego.
 
koszula z haftem elegancka firmowaHaft komputerowy pozwala wykonać bardzo trwałe zdobienie w każdym miejscu koszuli, począwszy od kieszonki na piersi, przez rękaw, aż po kołnierzyk. Specjalnie dla Państwa przygotujemy projekt znakowania, dokładnie obrazujący finalny efekt naszej pracy. Do wykonania znakowania wykorzystujemy nowoczesne urządzenia sterowane komputerowo. Nasze hafciarki wyróżniają się dużą wydajnością pracy i dokładnością ściegu, współpracując zarówno z nićmi poliestrowymi, jak i wiskozowymi.
 
Odzież biznesowa z haftem komputerowym na pewno doda szyku każdemu pracownikowi, a widoczne na niej logo, będzie dobrze świadczyło o firmie i umacniało świadomość jej marki. Dzięki temu że koszule wykonano z wysokogatunkowej bawełny z domieszką włókien syntetycznych, odzież zachowuje trwałość, jest wygodna, przewiewna i łatwa w praniu i prasowaniu, posiadając wszystkie najważniejsze cechy, które powinna posiadać odzież dla pracownika sektora biznesowego i nie tylko.

Haft komputerowy na czapkach

2018-03-08
Wykonanie trwałego znakowania na czapkach od zawsze było wyzwaniem. Intensywne użytkowanie czapek, ciągłe wystawianie ich na działanie warunków atmosferycznych, a do tego odkształcenia, którym nadruki musiały sprostać. W odpowiedzi na oczekiwania naszych klientów, na wszystkich modelach czapek – zarówno tych z daszkiem, jak również czapkach zimowych, wykonujemy znakowanie przy pomocy haftu komputerowego.
Haft białą nicią na czarnej czapceHaft komputerowy pozwala uzyskać bardzo trwały nadruk, który w odróżnieniu od pozostałych technik nie jest wykonany przy użyciu farby lub folii, ale wyłącznie nici. Nasze urządzenia obsługują do kilkunastu szpul nici, gdzie każda szpula oznacza inny kolor znakowania. Pozwala to wykonać na czapkach bardzo skomplikowane i wielokolorowe aplikacje. Reprodukcje logotypów, napisów lub innych grafik zostaną wykonane przy użyciu najtrwalszej techniki, gwarantującej odporność na pranie, płowienie czy uszkodzenia mechaniczne.
Przygotowując projekty na haft komputerowy na czapkach, należy pamiętać o kilku ważnych zasadach. Technika zalecana jest do większych elementów, bez dużej liczby detali składających się z cienkich elementów. Dla zapewnienia największej czytelności znakowania, warto korzystać z fontów pogrubionych i blokowych, dzięki którym haft na czapkach będzie lepiej widoczny nawet z większej odległości. Projekt znakowania przy użyciu tej metody można wykonać samodzielnie, np. z pomocą internetowego edytora graficznego, który Państwu udostępniamy.

Dlaczego nadruki DTG są tak powszechne?

2018-03-08
Istnieje wiele technik wykonywania nadruków na tekstyliach. Od klasycznego sitodruku, poprzez folie flex, skończywszy na trwałym, ale i kosztownym hafcie. Od kilku lat na rynku dostępna jest również metoda nadruków DTG. Jest to technologia druku bezpośredniego, wykorzystująca specjalny rodzaj atramentów. Komputerowo sterowana drukarka pozwala wykonać pełnokolorowy nadruk o dużej powierzchni, na każdym płaskim materiale. Technika ta jest wykorzystywana przy znakowaniu wiele rodzajów odzieży. Od koszulek t-shirt, poprzez bluzy, skończywszy na fartuchach, kitlach. 
Zalety nadruków DTG
bluza z nadrukiemDo najważniejszych plusów tej metody należy niskonakładowość. Wykonanie zdobienia nie wymaga przygotowania kliszy ani sit, które podwyższają koszta produkcji. Zamiast tego projekt jest tworzony w komputerze i bezpośrednio, w formacie cyfrowym przesyłany do plotera. Ruchoma głowica krok po kroku odwzorowuje projekt na materiale, tworząc w efekcie dowolny i trwały nadruk. Z uwagi na dużą precyzję druku, projekty mogą zawierać przejścia tonalne, mogą również być pełnowartościowym zdjęciem CMYK.
Nadruki DTG idealne na prezent. Możliwość wykonania nadruków w minimalnym nakładzie 1 sztuki, pozwala tworzyć naprawdę ciekawe i oryginalne prezenty. Koszulka ze zdjęciem sympatii? T-shirt z cyfrową reprodukcją twojego obrazu? A może seria autorskich koszulek demo, którymi chcesz uzupełnić otwierany przez siebie sklep? Druk DTG doskonale sprawdzi się w tych przypadkach, zapewniając wysoką jakość i konkurencyjną cenę znakowania.

Odzież reklamowa Wrocław | FirmoweCiuchy.pl

50-419 Wroclaw
Traugutta 135
(czynne pon-pt 10-18)

71 343 78 85
534 674 996
577 239 464

biuro@firmoweciuchy.pl

NIP 832 201 84 12
REGON 100730267