O nas

O nas

FirmoweCiuchy.pl jest sklepem internetowym należącym do firmy Yax Interactive (yaxint.com), która w głównej mierze specjalizuje się w tworzeniu aplikacji informatycznych i stron internetowych dla firm, jednak już 2005 rozpoczęliśmy działania w branży reklamowej jako Agencja Reklamowa Ad Box oraz w znakowaniu odzieży dla klientów detalicznych jako IdeaShirt.pl i dla klientów firmowych jako firmoweciuchy.pl

https://www.youtube.com/watch?v=LlAaZTZKE0A

Posiadamy własny, nowoczesny park maszynowy oparty na urządzeniach renomowanych firm takich jak EPSON, Melco, Summa i MHM oraz specjalistów z branży znakowania odzieży z wieloletnim doświadczeniem. Obsługujemy wiele firm z różnych branży oraz instytucje publiczne. Z wieloma klientami współpracujemy od początku działania FirmoweCiuchy.pl  i cieszymy się ich dobrą opinią, która przekłada się na stałość zamówień.  Do tej pory wykonywaliśmy znakowania odzieży dla tak uznanych podmiotów jak AmRest Sp. z o.o., Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. , IBM Polska Sp. z o.o. , Miasto Wrocław, Miasto Łódź, Grupa Żywiec S.A. oraz wielu innych.

Do Naszym klientom oferujemy szeroki zakres tekstyliów, które pozyskujemy od sprawdzonych dostawców zapewniającym produkty od profesjonalnych producentów odzieży reklamowej i roboczej takich jak Russel, Dickes, B&C Collection, Sols, Kegel-Błażusiak. 

W kwestii znakowania zapewniamy wszystkie najbardziej popularne, dostępne  metody jakimi jest sitodruk, haft komputerowy, druk DTG oraz nadruk folią flex oraz flock. Większość zamówień realizujemy przy niewielkich nakładach od kilku sztuk. Dzięki możliwości wielozmianowej pracy jesteśmy w stanie zaoferować bardzo krótkie terminy realizacji zamykając zlecenia nawet w przeciągu jednego dnia roboczego nie pobierając dodatkowych opłat za szybsze zrealizowanie zlecenia.